Son güncelleme : 17.12.2017 | 00:27:58
England: Premier League 
13:30 FT Leicester (8) 0 - 3 Crystal Palace (14) (0 - 2)
16:00 FT Arsenal (4) 1 - 0 Newcastle (18) (1 - 0)
16:00 FT Brighton (13) 0 - 0 Burnley (5) (0 - 0)
16:00 FT Chelsea (3) 1 - 0 Southampton (12) (1 - 0)
16:00 FT Watford (9) 1 - 4 Huddersfield (11) (0 - 2)
17:00 FT Stoke City (17) 0 - 3 West Ham (15) (0 - 1)
18:30 FT Manchester City (1) 4 - 1 Tottenham (7) (1 - 0)
Belgium: Jupiler Pro League 
18:00 FT Standard Liege (8) 0 - 0 Gent (4) (0 - 0)
20:00 FT AS Eupen (16) 0 - 0 ST Truiden (6) (0 - 0)
20:00 FT Kortrijk (12) 2 - 0 KV Mechelen (14) (2 - 0)
20:30 FT Lokeren (15) 1 - 1 Waasland-beveren (7) (0 - 0)
France: Ligue 1 
17:00 FT Rennes (6) 1 - 4 Paris Saint Germain (1) (0 - 2)
20:00 FT Caen (9) 0 - 0 Guingamp (11) (0 - 0)
20:00 FT Dijon (7) 3 - 0 Lille (18) (3 - 0)
20:00 FT Estac Troyes (14) 1 - 0 Amiens (13) (0 - 0)
20:00 FT Montpellier (10) 1 - 3 Metz (20) (1 - 1)
20:00 FT Strasbourg (8) 2 - 1 Toulouse (17) (1 - 1)
Germany: Bundesliga 
15:30 FT Eintracht Frankfurt (8) 2 - 2 FC Schalke 04 (2) (1 - 0)
15:30 FT FC Augsburg (9) 3 - 3 SC Freiburg (13) (1 - 1)
15:30 FT FC Koln (18) 1 - 0 VfL Wolfsburg (12) (0 - 0)
15:30 FT VfB Stuttgart (14) 0 - 1 Bayern Munich (1) (0 - 0)
15:30 FT Werder Bremen (16) 2 - 2 FSV Mainz 05 (15) (2 - 0)
18:30 FT Borussia Dortmund (3) 2 - 1 1899 Hoffenheim (7) (0 - 1)
Italy: Serie A 
15:00 FT Inter (2) 1 - 3 Udinese (11) (1 - 1)
18:00 FT Torino (9) 1 - 3 Napoli (1) (0 - 3)
20:45 FT Roma (4) 1 - 0 Cagliari (14) (0 - 0)
Netherlands: Eredivisie 
18:30 FT Heerenveen (8) 1 - 0 NAC Breda (16) (0 - 0)
18:30 FT Willem II (14) 2 - 3 PEC Zwolle (4) (2 - 1)
19:45 FT PSV (1) 3 - 0 ADO Den Haag (9) (3 - 0)
20:45 FT Roda (18) 0 - 1 VVV Venlo (11) (0 - 0)
20:45 FT Twente (15) 1 - 1 Vitesse (7) (1 - 1)
Portugal: Primeira Liga 
19:15 FT Estoril (16) 3 - 2 Aves (13) (1 - 1)
21:30 90+ SC Braga (4) 3 - 0 Belenenses (10) (1 - 0)
Scotland: Premiership 
13:30 FT Aberdeen (2) 4 - 1 Hibernian (4) (3 - 0)
16:00 FT Dundee (10) 3 - 0 Partick (12) (2 - 0)
16:00 FT Hamilton Academical (9) 3 - 2 Ross County (11) (1 - 0)
16:00 FT Kilmarnock (8) 1 - 0 Motherwell (7) (1 - 0)
16:00 FT Rangers (3) 1 - 3 ST Johnstone (6) (1 - 1)
Spain: Primera Division 
16:15 FT Athletic Club (13) 0 - 0 Real Sociedad (9) (0 - 0)
18:30 FT Eibar (7) 2 - 1 Valencia (3) (0 - 0)
20:45 FT Atletico Madrid (2) 1 - 0 Alaves (18) (0 - 0)
Albania: Superliga 
13:00 FT Lushnja (10) 1 - 3 Skenderbeu Korce (1) (1 - 2)
13:00 FT Vllaznia (8) 3 - 2 Kamza (3) (1 - 0)
Algeria: Ligue 1 
15:00 FT Blida (16) 2 - 3 USM Alger (3) (0 - 1)
15:00 FT Usm El Harrach (15) 1 - 0 US Biskra (14) (1 - 0)
16:00 FT Hussein Dey (7) 2 - 0 Olympique Medea (13) (0 - 0)
16:00 FT USM Bel Abbes (9) 2 - 1 ES Setif (4) (1 - 1)
17:00 FT Paradou AC (8) 2 - 0 CS Constantine (1) (1 - 0)
Asia (AFC): East Asian Cup - Final Round 
08:30 China (3) -:- DPR Korea (4)
08:30 FT China (3) 1 - 1 DPR Korea (4) (1 - 0)
11:15 FT Japan (2) 1 - 4 South Korea (1) (1 - 3)
Australia: A-League 
07:35 FT Newcastle Jets FC (2) 2 - 1 Adelaide United (4) (0 - 0)
09:50 FT C. Coast Mariners FC (6) 0 - 2 Western Sydney (7) (0 - 1)
12:00 FT Perth Glory FC (5) 1 - 0 Wellington Phoenix (10) (0 - 0)
Australia: W-League 
10:15 FT Newcastle Jets FC (W) (2) 3 - 3 Perth Glory FC (W) (1) (1 - 0)
Austria: Tipp3 Bundesliga 
16:00 FT RED Bull Salzburg (2) 0 - 0 Lask Linz (5) (0 - 0)
18:30 FT Admira Wacker (4) 3 - 1 SCR Altach (6) (0 - 0)
18:30 FT SKN ST. Polten (10) 0 - 5 Rapid Vienna (3) (0 - 2)
18:30 FT SV Mattersburg (8) 5 - 1 Wolfsberger AC (9) (1 - 0)
Belgium: 2e Klasse - Closing Tournament 
17:00 FT Beerschot Wilrijk (5) 2 - 1 Union S.gilloise (3) (2 - 0)
20:30 FT Westerlo (7) 2 - 3 Cercle Brugge (2) (1 - 2)
Belgium: Super League Women 
15:00 FT K.S.K. Heist (W) (6) 1 - 3 Standard Liege (W) (4) (0 - 1)
Bolivia: Nacional B - Play Off Final 
20:00 FT Deportivo Kala 1 - 1 Royal Pari Sion (0 - 1)
Botswana: Premier League 
14:45 FT Sharps Shooting Stars (11) 2 - 2 Centre Chiefs (10)
15:00 FT Black Forest (9) 0 - 0 Police XI (12)
15:00 FT Miscellaneous (3) 4 - 0 UF Santos (15)
Congo Dr: Division 1 - Division 1 East 
16:00 FT Virunga (3) 1 - 1 Oc Bukavu Dawa (4) (0 - 0)
Croatia: 1. HNL 
14:00 Pst NK Slaven Belupo (7) -:- NK Lokomotiva Zagreb (6)
15:00 FT Dinamo Zagreb (1) 1 - 0 HNK Cibalia (9) (0 - 0)
17:00 FT Istra 1961 (8) 1 - 1 NK Osijek (2) (0 - 0)
Cyprus: 1. Division 
15:00 FT Aris Limassol (13) 0 - 2 Anorthosis (1) (0 - 0)
16:00 FT Ethnikos Achnas (14) 2 - 2 Omonia (7) (2 - 2)
18:00 FT Apoel (3) 2 - 1 NEA Salamis (12) (0 - 0)
Cyprus: 2. Division 
13:30 FT A.E. Zakakiou (7) 4 - 2 Chalkanoras Idaliou (14) (2 - 1)
13:30 FT Digenis Oroklinis (10) 4 - 0 Thoi Lakatamias (12) (2 - 0)
13:30 FT Ethnikos Assias (13) 0 - 1 E.n. Paralimniou (3) (0 - 0)
13:30 FT Karmiotissa Polemidion (6) 1 - 2 Paeek Kerynias (8) (0 - 1)
13:30 FT Omonia Aradippou (1) 1 - 1 Othellos Athienou (4) (0 - 0)
Cyprus: 3. Division 
13:30 FT Ahironas Liopetriou (11) 1 - 1 Enad P. Chrisohous (16) (0 - 0)
13:30 FT ENY Digenis Ipsonas (3) 5 - 1 Livadiakos/salamina (15) (0 - 0)
13:30 FT Elpida Astromeriti (9) 1 - 2 PO Ormidias (8) (0 - 0)
13:30 FT Finikas AY. Marinas C. (14) 2 - 0 Apea Akrotiriou (5) (0 - 0)
13:30 FT Meap Pera Choriou N. (2) 3 - 0 Pegia 2014 (7) (0 - 0)
13:30 FT Olympias Limpion (12) 1 - 4 Akritas Chlorakas (4) (0 - 0)
England: Championship 
16:00 FT Birmingham (24) 1 - 2 QPR (18) (0 - 1)
16:00 FT Bolton (23) 0 - 1 Burton Albion (22) (0 - 1)
16:00 FT Brentford (13) 0 - 0 Barnsley (20) (0 - 0)
16:00 FT Bristol City (3) 2 - 1 Nottingham Forest (11) (2 - 0)
16:00 FT Derby (4) 2 - 0 Aston Villa (5) (1 - 0)
16:00 FT Ipswich (8) 2 - 0 Reading (14) (2 - 0)
16:00 FT Leeds (7) 1 - 0 Norwich (16) (1 - 0)
16:00 FT Millwall (17) 2 - 1 Middlesbrough (10) (2 - 0)
16:00 FT Preston (9) 1 - 0 Sheffield Utd (6) (0 - 0)
16:00 FT Sunderland (21) 1 - 0 Fulham (12) (0 - 0)
18:30 FT Cardiff (2) 1 - 0 Hull City (19) (0 - 0)
England: FA Trophy - First Round 
16:00 PEN * Chester 2 - 2
(5 - 4)
AFC Fylde (0 - 0)
16:00 FT Billericay 3 - 1 Havant & Wville (1 - 0)
16:00 Pst Blyth Spartans -:- AFC Telford UTD
16:00 FT Braintree 0 - 0 Brackley Town (0 - 0)
16:00 Pst Chesham United -:- Weston Super Mare
16:00 FT Chorley 1 - 3 Marine (1 - 1)
16:00 FT Dartford 1 - 1 Boreham Wood (0 - 0)
16:00 FT Dover 3 - 0 Eastbourne Borough (0 - 0)
16:00 FT East Thurrock United 4 - 0 Aldershot Town (1 - 0)
16:00 FT Ebbsfleet United 2 - 1 Eastleigh (0 - 0)
16:00 Pst FC Halifax Town -:- Macclesfield
16:00 Pst Gateshead -:- Guiseley AFC
16:00 FT Hampton & Richmond 1 - 1 Heybridge Swifts (0 - 1)
16:00 FT Haringey Borough 1 - 2 Leyton Orient (1 - 0)
16:00 FT Hartley Wintney 0 - 2 Bromley (0 - 0)
16:00 FT Hendon 2 - 1 Bath City (1 - 0)
16:00 FT Kidderminster 2 - 1 York (2 - 0)
16:00 FT Lancaster 1 - 3 Stockport (0 - 2)
16:00 FT Leamington 0 - 1 Stourbridge (0 - 0)
16:00 FT Nuneaton 0 - 1 Barrow (0 - 0)
16:00 Abd Solihull Moors -:- Tranmere
16:00 Pst Spennymoor Town -:- Gainsborough
16:00 FT Sutton UTD 1 - 0 Truro City (0 - 0)
16:00 FT Taunton Town 1 - 4 Bognor Regis (1 - 0)
16:00 FT Torquay 0 - 4 Maidstone UTD (0 - 2)
16:00 FT Warrington Town 0 - 0 Altrincham (0 - 0)
16:00 FT Wealdstone 1 - 0 Wingate & Finchley (0 - 0)
16:00 FT Whitehawk 1 - 2 ST Albans (0 - 1)
16:00 FT Woking 0 - 2 Maidenhead (0 - 0)
16:00 FT Workington 1 - 0 Hartlepool (0 - 0)
16:00 FT Wrexham 0 - 2 Harrogate Town (0 - 1)
England: Isthmian Premier (Ryman) 
16:00 FT Brightlingsea Regent (12) 2 - 2 Staines Town (3) (0 - 2)
16:00 FT Burgess Hill Town (20) 0 - 0 Merstham (11) (0 - 0)
16:00 FT Enfield Town (14) 3 - 2 Dorking Wanderers (19) (1 - 2)
16:00 FT Harlow Town (21) 3 - 2 Folkestone (5) (2 - 1)
16:00 FT Harrow Borough (13) 0 - 5 Leiston FC (4) (0 - 3)
16:00 Pst Kingstonian (15) -:- Margate (8)
16:00 FT Needham Market (23) 1 - 1 Metropolitan Police (6) (0 - 1)
16:00 FT Tonbridge Angels (9) 1 - 1 Dulwich Hamlet (1) (0 - 0)
16:00 FT Tooting & Mitcham (22) 4 - 1 Thurrock (17) (0 - 0)
England: League One 
16:00 FT AFC Wimbledon (23) 0 - 4 Wigan (1) (0 - 0)
16:00 FT Blackburn (3) 2 - 0 Charlton (6) (1 - 0)
16:00 FT Doncaster (18) 1 - 1 Oldham (15) (0 - 0)
16:00 FT Gillingham (19) 4 - 1 Bristol Rovers (16) (2 - 0)
16:00 FT Northampton (20) 2 - 1 Walsall (11) (2 - 1)
16:00 FT Portsmouth (7) 1 - 0 Bury (24) (0 - 0)
16:00 FT Rochdale (21) 0 - 0 Oxford United (8) (0 - 0)
16:00 FT Rotherham (9) 1 - 1 Plymouth (22) (0 - 0)
16:00 FT Scunthorpe (5) 2 - 2 Milton Keynes Dons (17) (2 - 1)
16:00 FT Shrewsbury (2) 1 - 0 Blackpool (14) (0 - 0)
16:00 FT Southend (12) 1 - 2 Bradford (4) (0 - 1)
England: League Two 
16:00 FT Barnet (22) 2 - 1 Morecambe (20) (2 - 0)
16:00 FT Cambridge United (13) 1 - 2 Newport County (9) (0 - 1)
16:00 FT Carlisle (14) 1 - 2 Port Vale (18) (0 - 0)
16:00 FT Coventry (7) 2 - 1 Cheltenham (15) (1 - 1)
16:00 FT Crewe (19) 3 - 0 Crawley Town (17) (2 - 0)
16:00 FT Exeter (3) 2 - 1 Stevenage (16) (0 - 0)
16:00 FT Forest Green (24) 0 - 2 Luton (1) (0 - 1)
16:00 FT Lincoln (6) 2 - 0 Accrington ST (5) (1 - 0)
16:00 FT Mansfield (10) 0 - 0 Yeovil (21) (0 - 0)
16:00 FT Notts County (2) 0 - 0 Grimsby (11) (0 - 0)
16:00 FT Wycombe (4) 1 - 0 Chesterfield (23) (0 - 0)
England: National League North 
16:00 FT Boston UTD (18) 3 - 2 Southport (19) (1 - 2)
16:00 FT Bradford Park Avenue (6) 3 - 4 Tamworth (8) (1 - 2)
16:00 Pst North Ferriby United (22) -:- Curzon Ashton (13)
England: National League South 
16:00 Pst Hemel Hempstead Town (6) -:- Chelmsford (5)
England: Northern Premier League 
16:00 Pst Ashton United (6) -:- Halesowen Town (22)
16:00 Pst Buxton (8) -:- Workington (5)
16:00 Pst Coalville (15) -:- Stafford Rangers (17)
16:00 Pst Farsley Celtic (7) -:- Matlock Town (13)
16:00 FT Grantham Town (3) 0 - 1 Buxton (8) (0 - 1)
16:00 Pst Hednesford Town (10) -:- Barwell (16)
16:00 Pst Lancaster (14) -:- Barwell (16)
16:00 Pst Nantwich Town (18) -:- Stalybridge (23)
16:00 Pst Rushall Olympic (20) -:- Whitby (19)
16:00 FT Shaw Lane AFC (2) 1 - 1 Witton Albion (9) (0 - 0)
England: Southern Premier League 
16:00 FT Banbury United (9) 1 - 2 Weymouth (3) (1 - 1)
16:00 FT Dorchester (20) 6 - 0 ST Ives (22) (1 - 0)
16:00 FT Dunstable (24) 0 - 6 Basingstoke (18) (0 - 2)
16:00 FT Farnborough (16) 5 - 3 Frome (10) (1 - 1)
16:00 FT Hitchin (7) 0 - 0 Kettering (2) (0 - 0)
16:00 FT Kings Langley (21) 2 - 2 Merthyr (17) (0 - 1)
16:00 Pst Kings Lynn (1) -:- Slough Town (6)
16:00 FT Redditch (12) 2 - 2 ST Neots (8) (0 - 2)
16:00 Pst Royston Town (15) -:- Tiverton (4)
16:00 FT Stratford (13) 1 - 0 Biggleswade Town (14) (0 - 0)
France: Ligue 2 
14:55 FT Reims (1) 5 - 1 Valenciennes (12) (3 - 1)
France: National 
15:00 FT Creteil (12) 2 - 3 RED Star FC 93 (2) (1 - 0)
Germany: 2. Bundesliga 
13:00 FT Erzgebirge AUE (12) 1 - 1 FC Heidenheim (14) (1 - 0)
13:00 FT FC Kaiserslautern (18) 1 - 1 FC Nurnberg (3) (0 - 1)
13:00 FT Jahn Regensburg (6) 3 - 2 Arminia Bielefeld (7) (2 - 1)
Germany: 3. Liga 
13:00 FT Carl Zeiss Jena (12) 4 - 3 SV Wehen (3) (1 - 1)
14:00 FT FC Magdeburg (1) 3 - 0 SG Sonn. Grossaspach (7) (3 - 0)
14:00 FT FC Wurzburger Kickers (10) 2 - 0 SV Meppen (11) (1 - 0)
14:00 FT FSV Zwickau (16) 3 - 2 Chemnitzer FC (19) (0 - 1)
14:00 FT Hansa Rostock (4) 0 - 3 Sportfreunde Lotte (14) (0 - 1)
14:00 Pst Preussen Munster (17) -:- Rot-weiss Erfurt (20)
14:00 FT SpVgg Unterhaching (5) 1 - 0 Werder Bremen II (18) (0 - 0)
Germany: Regional Leagues - Regional League Northeast 
13:00 Pst FC Oberlausitz Neugersdorf (13) -:- VfB Auerbach (15)
13:30 Pst FSV 63 Luckenwalde (18) -:- Berliner AK 07 (7)
Germany: Regional Leagues - Regional League West 
14:00 Pst Alemannia Aachen (5) -:- FC Viktoria Koln (1)
14:00 Pst Rot-weiss Oberhausen (7) -:- SV Rodinghausen (8)
14:00 Pst SC Wiedenbruck 2000 (3) -:- Bonner SC (14)
14:00 Pst TuS ERNDTEBRUCK (17) -:- SC Verl (9)
14:00 Pst Wuppertaler SV (6) -:- SG Wattenscheid 09 (11)
Greece: Football League 
14:00 FT AE Karaiskakis (9) 0 - 1 Trikala (14) (0 - 0)
14:00 FT Doxa Dramas (1) 1 - 1 Kissamikos (5) (0 - 0)
14:00 FT Sparti (11) 1 - 0 Panserraikos (15) (1 - 0)
Greece: Football League 2 - Group 1 
14:00 FT Aris Avatou (5) 1 - 1 Apollon Paralimniou (1) (0 - 0)
Greece: Football League 2 - Group 4 
14:00 FT Volos NPS (1) 5 - 0 Digenis Neohoriou (10) (0 - 0)
Greece: Football League 2 - Group 6 
14:00 FT Ialysos 1 - 0 Diagoras Rodou (0 - 0)
Greece: Football League 2 - Group 7 
14:00 FT Tamynaikos 0 - 1 Panargiakos (0 - 0)
14:00 FT Triglia Rafinas 1 - 0 Diagoras AG. Paraskevis (0 - 0)
Greece: Super League 
14:00 FT A.o.k. Kerkyra (15) 1 - 3 Atromitos Athinon (3) (0 - 0)
16:15 FT AEK Athens (2) 0 - 0 Apollon Smirnis (14) (0 - 0)
18:30 FT Platanias (16) 0 - 1 Paok (1) (0 - 0)
Honduras: Liga Nacional de Fútbol - Apertura Play Offs - Semi Finals 
22:00 Pst CD Marathon -:- Real Espana
Hong Kong: HKFA First Division 
11:30 FT Eastern District (7) 3 - 0 Mutual FC (3) (1 - 0)
13:30 FT Wanchai (16) 0 - 5 Wong TAI SIN (8) (0 - 3)
Hong Kong: Sapling Cup - Group Stage 
07:30 FT Lee Man FC (3) 0 - 0 Eastern SC (4) (0 - 0)
10:30 FT Kitchee SC (1) 1 - 0 R&F (5) (1 - 0)
India: I-League 
13:00 FT East Bengal (3) 3 - 2 Churchill Brothers (10) (2 - 1)
India: Super League 
15:30 FT Delhi Dynamos (9) 1 - 5 FC GOA (1) (0 - 2)
Israel: Ligat ha’Al 
15:00 FT Maccabi Petah Tikva (10) 1 - 1 FC Ashdod (13) (1 - 0)
17:00 FT Bnei Sakhnin (8) 2 - 1 Hapoel Akko (14) (0 - 1)
17:15 FT Hapoel Ashkelon (11) 0 - 0 Hapoel Haifa (2) (0 - 0)
19:30 FT Maccabi Haifa (9) 0 - 2 Bnei Yehuda Tel Aviv (5) (0 - 1)
Italy: Lega Pro - Group A 
14:30 FT Siena (2) 1 - 0 Prato (19) (0 - 0)
Italy: Lega Pro - Group B 
14:30 FT Gubbio (12) 1 - 0 Padova (1) (0 - 0)
14:30 FT Mestre (11) 0 - 1 Sudtirol (9) (0 - 0)
14:30 FT Vicenza (13) 1 - 1 Albinoleffe (8) (0 - 1)
16:30 FT Sambenedettese (2) 1 - 1 Triestina (6) (1 - 1)
18:30 FT Reggiana (4) 2 - 1 Teramo (16) (1 - 0)
20:30 FT Fano Alma J. (17) 1 - 0 Fermana (10) (0 - 0)
20:30 FT Ravenna (14) 3 - 1 Santarcangelo (18) (0 - 0)
Italy: Serie A Women 
11:00 FT Bari Pink (W) (7) 3 - 1 Agsm Verona (W) (9) (3 - 0)
14:00 FT Brescia (W) (2) 4 - 1 RES Roma (W) (8) (1 - 0)
14:30 FT Fiorentina (W) (4) 0 - 0 Mozzanica (W) (5) (0 - 0)
14:30 FT Ravenna (W) (11) 0 - 5 Juventus (W) (1) (0 - 1)
14:30 FT Sassuolo (W) (12) 0 - 1 Empoli (W) (10) (0 - 0)
14:30 FT Valpolizella (W) (6) 0 - 1 Tavagnacco (W) (3) (0 - 1)
Italy: Serie B 
15:00 FT Avellino (14) 1 - 1 Ascoli (22) (0 - 1)
15:00 FT Carpi (11) 1 - 1 Frosinone (4) (0 - 0)
15:00 FT Cremonese (7) 1 - 1 Empoli (5) (0 - 1)
15:00 FT PRO Vercelli (21) 0 - 2 Spezia (10) (0 - 1)
15:00 FT Palermo (1) 1 - 0 Ternana (20) (1 - 0)
15:00 FT Parma (3) 0 - 0 Cesena (15) (0 - 0)
15:00 FT Perugia (12) 1 - 3 Bari (2) (1 - 2)
15:00 FT Virtus Entella (17) 0 - 2 Salernitana (9) (0 - 1)
Ivory Coast: Ligue 1 
16:30 FT Afad Djekanou (2) 0 - 0 Tanda (13)
16:30 FT SOA (14) 0 - 1 Sewe Sports (11)
Japan: L1 League Women - L1 Relegation P.Off 
05:00 FT Elfen Sayama (W) 0 - 3 Cerezo Osaka (W) * (0 - 1)
Jordan: Jordan Cup - Semi Finals 
16:00 FT * Al-jazeera Amman 1 - 0 Al-faisaly Amman (0 - 0)
Malta: Premier League 
14:00 FT Naxxar Lions (11) 0 - 0 Balzan FC (1) (0 - 0)
14:00 FT Senglea Athletic (9) 3 - 0 Sliema Wanderers (6) (1 - 0)
16:00 FT Mosta FC (10) 0 - 1 Valletta FC (2) (0 - 1)
16:15 FT Hamrun Spartans (7) 2 - 1 Tarxien Rainbows (12) (1 - 0)
Morocco: Botola 2 
15:00 FT JSM Laayoune (7) 1 - 0 Wydad FES (5) (0 - 0)
16:00 FT AS Sale (11) 0 - 0 Kasba Tadla (14) (0 - 0)
16:00 FT Jeunesse BEN Guerir (12) 0 - 2 Ittihad Khemisset (8) (0 - 0)
16:00 FT Youssoufia Berrechid (1) 1 - 0 Rachad Bernoussi (10) (0 - 0)
Morocco: Botola Pro 
15:30 FT Renaissance Berkane (9) 4 - 0 Racing De Casablanca (15) (3 - 0)
16:00 FT Rapide Oued ZEM (11) 0 - 0 Hassania Agadir (1) (0 - 0)
19:00 FT FUS Rabat (8) 0 - 0 Olympique Safi (5) (0 - 0)
New Zealand: Premiership 
01:00 FT Wellington Phoenix II (9) 3 - 1 Wanderers SC (10) (0 - 0)
Northern Ireland: IFA Championship 2 
15:00 FT Lisburn Distillery (3) 1 - 2 Armagh City (8) (0 - 1)
15:00 FT Portstewart (9) 2 - 1 Donegal Celtic (10) (1 - 1)
15:00 FT Sport & Leisure Swi. (7) 2 - 0 Banbridge Town (6) (0 - 0)
15:00 FT Tobermore United (5) 1 - 2 Dundela (2) (1 - 1)
15:30 FT Newington Youth Club (11) 1 - 2 Queens University (1) (1 - 1)
16:00 FT Moyola Park (4) 2 - 1 Annagh United (12) (1 - 0)
Northern Ireland: NIFL Championship 
15:00 FT Harland & Wolff Welders (4) 2 - 0 Loughgall (6) (1 - 0)
15:00 FT Institute FC (2) 2 - 1 Ballyclare Comrades (1) (1 - 1)
15:00 FT Psni (9) 0 - 3 Newry City FC (3) (0 - 2)
16:00 FT Dergview (11) 2 - 2 Knockbreda (7) (0 - 0)
16:00 FT Larne (10) 2 - 1 Limavady United (8) (1 - 0)
16:00 FT Portadown FC (5) 6 - 0 Lurgan Celtic (12) (4 - 0)
Northern Ireland: NIFL Premiership 
16:00 FT Ballinamallard UTD (12) 0 - 2 Coleraine FC (1) (0 - 1)
16:00 FT Ballymena United (6) 3 - 1 Carrick Rangers (11) (0 - 1)
16:00 FT Cliftonville FC (3) 1 - 0 Glentoran FC (7) (0 - 0)
16:00 FT Dungannon Swifts (8) 0 - 0 Ards (9) (0 - 0)
16:00 FT Glenavon FC (4) 3 - 4 Crusaders FC (2) (1 - 3)
16:00 FT Linfield (5) 3 - 3 Warrenpoint Town (10) (2 - 2)
Oman: Professional Cup - Quarter Finals 
14:10 FT * Dhofar 2 - 0 Sohar (0 - 0)
15:00 PEN * Al Nahda Club 1 - 1
(4 - 3)
Saham (0 - 0)
15:00 FT * Al Shabab SC (Seeb) 2 - 0 Al-Salam (0 - 0)
Philippines: United Football League - Pfl Champ. P.Off Final 
11:00 FT Ceres FC 4 - 1 Global FC (3 - 0)
Poland: Ekstraklasa 
15:30 FT Pogon Szczecin (16) 1 - 0 Arka Gdynia (5) (0 - 0)
18:00 FT Sandecja Nowy Sacz (13) 2 - 2 Lechia Gdansk (11) (1 - 0)
20:30 FT Legia Warszawa (1) 0 - 2 Wisla Plock (8) (0 - 2)
Portugal: Liga de Honra 
12:15 FT GIL Vicente (12) 0 - 0 Ac. Viseu (1) (0 - 0)
16:00 FT Cova DE Piedade (15) 1 - 0 Real (20) (0 - 0)
16:00 FT Guimaraes B (19) 1 - 0 Benfica B (11) (1 - 0)
16:00 FT SC Braga B (17) 1 - 2 FC Porto B (2) (1 - 0)
16:00 FT Sporting CP B (10) 1 - 0 Varzim (14) (0 - 0)
Qatar: Stars Cup - Semi Finals 
14:00 FT * Al-gharafa 1 - 0 UMM Salal (0 - 0)
16:30 FT * Al-rayyan SC 2 - 0 Al-kharaitiyat (1 - 0)
Romania: Liga I 
14:00 FT Concordia (10) 1 - 1 GAZ Metan Medias (12) (0 - 0)
19:30 FT CS Universitatea Craiova (3) 2 - 1 CFR 1907 Cluj (1) (1 - 0)
Saudi Arabia: Pro League 
13:15 FT Al-taawon (7) 0 - 0 Al-fateh (9) (0 - 0)
15:45 FT Al-baten (6) 1 - 2 Al-ittihad Jeddah (5) (1 - 1)
Scotland: Championship 
16:00 Pst Falkirk (9) -:- Brechin (10)
16:00 FT Inverness CT (7) 1 - 0 Dumbarton (8) (1 - 0)
16:00 Pst Livingston (4) -:- Morton (6)
16:00 Abd Queen OF THE South (3) -:- Dundee UTD (2)
16:00 FT ST Mirren (1) 1 - 0 Dunfermline (5) (1 - 0)
Scotland: League One 
16:00 Pst Alloa Athletic (4) -:- Arbroath (5)
16:00 FT East Fife (6) 1 - 4 AYR UTD (1) (1 - 0)
16:00 FT Queens Park (10) 1 - 1 Airdrieonians (7) (1 - 1)
16:00 Pst Raith Rovers (2) -:- Albion Rovers (8)
16:00 FT Stranraer (3) 3 - 0 Forfar Athletic (9) (0 - 0)
Scotland: League Two 
16:00 FT Annan Athletic (5) 1 - 1 Stirling Albion (3) (0 - 1)
16:00 Pst Berwick (7) -:- Peterhead (2)
16:00 Pst Cowdenbeath (10) -:- Clyde (8)
16:00 FT Edinburgh City (9) 1 - 2 Stenhousemuir (4) (1 - 2)
16:00 FT Montrose (1) 3 - 0 Elgin City (6) (1 - 0)
Senegal: Ligue 1 
17:30 FT Diambars (10) 0 - 0 La Linguere (2)
18:00 FT ASEC Ndiambour (4) 1 - 1 Generation Foot (1)
South Africa: National First Division 
13:00 FT Highlands Park FC (1) 0 - 0 Cape Town ALL Stars (9) (0 - 0)
14:30 FT Mbombela United (5) 0 - 0 Uthongathi FC (11) (0 - 0)
14:30 FT Richards BAY FC (14) 2 - 1 Black Leopards (10) (0 - 0)
14:30 FT Royal Eagles (13) 4 - 2 Ubuntu Cape Town FC (16) (1 - 0)
14:30 FT Tshakhuma Madzivhadila (8) 3 - 3 Super Eagles (12) (0 - 2)
14:30 FT Univ. OF Pretoria FC (3) 2 - 3 Real Kings FC (4) (1 - 1)
14:30 FT Witbank Spurs (7) 3 - 1 Stellenbosch FC (6) (1 - 1)
South Africa: Premier Soccer League 
14:30 FT Chippa United (6) 0 - 1 Polokwane City (13) (0 - 0)
14:30 FT Mamelodi Sundowns (1) 4 - 1 Bloem Celtic (7) (0 - 0)
17:00 FT Free State Stars (3) 2 - 1 Orlando Pirates (5) (0 - 0)
19:15 FT Bidvest Wits (16) 0 - 1 Platinum Stars (14) (0 - 1)
19:15 FT Kaizer Chiefs (2) 1 - 0 Ajax Cape Town (15) (0 - 0)
Spain: Primera Division Women 
10:45 FT Zaragoza (W) (16) 1 - 3 Valencia (W) (5) (0 - 1)
16:00 FT Levante (W) (4) 0 - 4 Atletico Madrid (W) (1) (0 - 1)
Spain: Segunda B - Segunda Division B Group 1 
16:30 FT Coruxo (11) 2 - 2 San Sebastian DE LOS Reyes (8) (0 - 1)
Spain: Segunda B - Segunda Division B Group 2 
15:45 FT CD Lealtad (18) 0 - 1 Barakaldo (9) (0 - 1)
19:00 FT Arenas Club (14) 0 - 1 Sporting Gijon B (2) (0 - 1)
Spain: Segunda B - Segunda Division B Group 3 
16:00 FT Llagostera-costa Brava (15) 0 - 1 Hercules (5) (0 - 1)
16:00 FT Valencia Mestalla (8) 0 - 0 Badalona (10) (0 - 0)
Spain: Segunda B - Segunda Division B Group 4 
16:00 FT CF Lorca Deportiva (20) 1 - 4 Badajoz (13) (0 - 2)
17:00 FT Ecija Balompie (11) 0 - 1 Cartagena (1) (0 - 1)
Spain: Segunda Division 
16:00 FT Osasuna (8) 2 - 2 Numancia (4) (2 - 1)
18:00 FT Reus (11) 0 - 0 Granada CF (5) (0 - 0)
18:00 FT Valladolid (9) 3 - 0 Lorca FC (20) (1 - 0)
20:00 FT Almeria (14) 1 - 0 Cordoba (22) (0 - 0)
20:30 FT Albacete (16) 0 - 0 Zaragoza (13) (0 - 0)
Spain: Tercera Division - Grupo 10 
16:15 FT AD Ceuta (5) 3 - 2 San Roque De Lepe (12)
18:00 FT Xerez (10) 1 - 3 Cadiz B (1)
Spain: Tercera Division - Grupo 11 
12:00 FT CE Felanitx (4) 1 - 0 CE Esporles (10)
16:00 FT Binissalem (19) 2 - 2 Platges De Calvia (6)
16:00 FT Son Cladera (11) 3 - 0 CE Mercadal (18)
16:30 FT UD Poblense (3) 1 - 3 Mallorca B (1)
17:15 FT Collerense (17) 2 - 2 Constancia (7)
17:30 FT Santa Catalina Atletico (15) 0 - 1 UD Alcudia (5)
Spain: Tercera Division - Grupo 12 
13:30 FT El Cotillo (16) 1 - 2 UD Ibarra (7)
17:30 FT Santa Ursula (6) 2 - 2 UD Villa De Santa Brigida (8)
18:00 FT Haria (20) 1 - 2 Buzanada (13)
18:00 FT Panaderia Pulido (18) 0 - 0 CD Vera (21)
Spain: Tercera Division - Grupo 13 
16:30 FT Atletico Pulpileno (3) 2 - 0 UCAM Murcia B (7)
16:30 FT Yeclano (8) 1 - 1 La Union (20)
Spain: Tercera Division - Grupo 14 
16:30 FT CD Coria (1) 3 - 0 CF Trujillo (8)
16:30 FT Castuera (14) 1 - 0 Diocesano (12)
Spain: Tercera Division - Grupo 15 
15:30 FT CD Subiza (10) 6 - 1 CD Gares (12)
15:30 FT Cantolagua (14) 1 - 0 UCD Burlades (4)
15:45 FT CD Cortes (8) 0 - 0 CD Huarte (15)
15:45 FT Cirbonero (5) 3 - 1 Beti Kozkor (18)
15:45 FT River Ega (19) 2 - 3 Ardoi (7)
16:00 FT CD Idoya (20) 0 - 2 Corellano (6)
16:30 FT AD San Juan (3) 2 - 2 CD Baztan (11)
16:30 FT UDC Txantrea (9) 1 - 0 CD Pamplona (13)
Spain: Tercera Division - Grupo 16 
15:30 FT CD Berceo (9) 0 - 1 CD Anguiano (7)
15:45 FT Casalarreina (16) 1 - 3 UD Logrones B (6)
16:00 FT CD Agoncillo (13) 1 - 0 Haro Deportivo (4)
17:00 FT Naxara CD (3) 4 - 0 Yague (15)
Spain: Tercera Division - Grupo 18 
16:30 FT Villacanas (12) 3 - 2 CD Quintanar Del Rey (11)
17:00 FT Manchego (15) 0 - 3 CD Azuqueca (7)
18:00 FT Villarrubia (9) 1 - 1 La Roda (19)
19:00 FT Mora (4) 2 - 1 Almagro CF (17)
Spain: Tercera Division - Grupo 2 
16:30 FT L´Entregu (7) 1 - 1 CD Tuilla (3)
16:30 FT Oviedo B (1) 4 - 0 CD Llanes (2)
19:00 FT UP Langreo (12) 5 - 1 Atletico De Lugones (13)
Spain: Tercera Division - Grupo 3 
15:30 FT Racing Santander B (2) 5 - 1 CD Bezana (17)
15:30 FT SD Barreda Balompie (9) 1 - 0 EDM Santillana (20)
16:30 FT UM Escobedo (4) 0 - 0 Selaya (16)
17:30 FT Atletico Albericia (11) 2 - 0 Samano (7)
Spain: Tercera Division - Grupo 4 
15:30 FT SCD Durango (4) 1 - 2 Deportivo Alaves B (12)
18:00 FT Amurrio (11) 3 - 0 Aurrera Vitoria (20)
18:15 FT Lagun Onak (5) 2 - 1 Beasain (1)
18:30 FT Balmaseda (13) 1 - 2 Real Sociedad C (2)
18:30 FT Sestao River (8) 2 - 0 Santutxu (10)
Spain: Tercera Division - Grupo 5 
17:00 FT L Hospitalet (15) 5 - 1 Palamos (17)
18:00 FT Santfeliuenc (14) 0 - 3 Asco (1)
Spain: Tercera Division - Grupo 6 
15:30 FT Elche B (15) 1 - 0 Rayo Ibense (13)
16:30 FT UD Alzira (6) 2 - 0 CD Eldense (5)
17:00 FT Bunol (12) 3 - 2 Roda CF (10)
Spain: Tercera Division - Grupo 8 
16:30 FT Atletico Astorga (1) 1 - 0 Cristo Atletico (9)
Spain: Tercera Division - Grupo 9 
11:00 FT Melistar (22) 2 - 1 Juventud Torremolinos (15)
17:00 FT Rincon (6) 1 - 2 Huetor Tajar (4)
18:30 FT El Palo (5) 3 - 1 UD Maracena (17)
Switzerland: Super League 
19:00 FT FC ST. Gallen (4) 3 - 2 FC Sion (10) (2 - 0)
19:00 FT FC Thun (8) 0 - 2 FC Lugano (7) (0 - 0)
Tahiti: Super Ligue Mana - Regular Season 
05:15 FT Tahiti (U19) (8) 10 - 0 Punaruu (10)
07:00 FT Taiarapu FC (5) 0 - 2 AS Dragon (1)
Tunisia: Ligue Professionnelle 1 
14:00 FT Stade Tunisien (6) 2 - 2 Esperance ST (1) (2 - 1)
16:00 FT CS Sfaxien (2) 1 - 1 AS Gabes (7) (1 - 1)
Turkey: Super Lig 
12:00 FT Genclerbirligi (17) 0 - 0 Kasimpasa (10) (0 - 0)
14:30 FT Alanyaspor (12) 1 - 1 Sivasspor (9) (0 - 0)
17:30 FT Trabzonspor (4) 1 - 0 Bursaspor (8) (0 - 0)
Turkey: TFF 1. Lig 
11:00 FT Boluspor (6) 3 - 0 Eskisehirspor (12) (0 - 0)
11:00 FT Gaziantepspor (18) 0 - 0 Denizlispor (16) (0 - 0)
13:30 FT Rizespor (3) 4 - 0 Umraniyespor (2) (0 - 0)
Turkey: TFF 2. Lig - Red Group 
11:30 FT Inegolspor (7) 1 - 1 Sivas Belediyespor (2) (0 - 0)
11:30 FT Sancaktepe Belediye (5) 3 - 1 Mersin Idman Yurdu (18) (2 - 1)
11:30 FT Sariyer (8) 2 - 0 Tuzlaspor (16) (2 - 0)
Turkey: TFF 2. Lig - White Group 
11:30 FT Hacettepe SK (6) 1 - 1 Anadolu Selcukluspor (11) (1 - 1)
11:30 FT Pendikspor (12) 0 - 1 Fatih Karagumruk AS (13) (0 - 0)
UAE: Arabian Gulf League 
13:40 Pst Ajman (7) -:- Al-jazira (5)
13:40 Pst Al-dhafra (10) -:- Emirates Club (12)
13:40 Pst Al-nasr SC Dubai (4) -:- Sharjah FC (9)
13:40 Pst Al-wasl FC (1) -:- Al-ain FC (2)
13:40 Pst Dibba Al-fujairah (8) -:- Al-wahda SCC (3)
13:40 Pst Hatta SC (11) -:- Al-shabab Dubai (6)
Uruguay: Segunda Division - Sd P.Off Final 
20:00 FT * Progreso 2 - 1 Villa Teresa (2 - 0)
Wales: Premier 
15:30 FT Aberystwyth Town (10) 7 - 1 Prestatyn Town (11) (4 - 0)
15:30 FT Cardiff MET (4) 1 - 2 Bala Town (5) (0 - 0)
18:15 FT Cefn Druids AFC (6) 0 - 2 Bangor City (2) (0 - 1)
World (FIFA): Club World Cup - Final 
18:00 FT * Real Madrid 1 - 0 Gremio (0 - 0)
World (FIFA): Club World Cup - Petit Final 
15:00 FT Al-jazira 1 - 4 Pachuca * (0 - 1)
Free Livescore Xscores.com
Son güncelleme : 17.12.2017 | 00:27:58 Her dakika güncellenir // power by iddaliyim.net