22 - Temmuz (Jul) - Cumartesi (Sat) 2017 Programı

KOD Sa (Gmt+3) LİG MAÇ MBS TAHMİN ORAN
137  00:00  EKV1  Delfin - Univ. Catolica   4  1-0 1,09
139  01:15  BR2  America Mineir - Figueirense   4  1 1,50
140  02:00  ABD  Orlando City - Atlanta Utd  3  KGV 1,25
142  02:30  BR2  Luverdense - Parana   4  1-0 1,12
143  02:30  BR2  Santa Cruz - Boa   4  2,5 1,50
144  03:00  EKV1  El Nacional - Clan Juvenil   4  1 1,25
145  03:00  EKV1  Indep. Jose Te - Depor Macara   4  1 1,40
146  03:00  MEK  Monarcas - Monterrey   4  0-2 1,18
147  03:30  BR2  Ceara - Goias   4  KGV 1,45
148  03:30  EKV1  Ldu Quito - Deportivo Cuenc   4  1 1,40
150  03:45  EKV1  Barcelona Gua - Fuerza Amarilla   4  1 1,10
151  04:00  EKV1  Depor River Pl - Emelec   4  0-2 1,07
152  05:00  MEK  Club Tijuana - Cruz Azul   4  1-0 1,13
161  12:00  JAP2  Fc Gifu - Machida Zelvia   4  0-2 1,27
162  12:00  JAP2  Jef Utd Chiba - Zweigen Kanazaw   4  1 1,45
163  12:00  JAP2  Kyoto Sanga - Nagoya   4  1-2 1,14
164  12:00  JAP2  Matsumoto Yama - Ehime Fc   4  1-2 1,12
165  12:00  JAP2  Yamagata - Shonan   4  0-2 1,20
166  12:30  JAP2  Tokyo Verdy - Kamatamare Sanu   4  1 1,55
167  12:30  JAP2  Yokohama Fc - V-Varen Nagasak   4  1-0 1,18
168  12:35  HAZ  B.Münih - Ac Milan   4  1 1,40
169  13:00  GKOR  Gwangju - Jeonnam Dragons   4  1-0 1,27
170  13:00  GKOR  Jeju Utd - Pohang Steelers   4  KGV 1,40
171  13:00  GKOR  Ulsan - Incheon Utd   4  1 1,40
172  13:00  GKR2  Ansan Greeners - Daejeon Citizen   4  1-0 1,23
173  13:00  JAP  Cerezo Osaka - Urawa   4  2,5 1,45
174  13:00  JAP2  Kusatsu Gunma - Roasso Kumamoto   4  0-2 1,27
175  13:00  JAP2  Oita Trinita - Mito Hollyhock   4  1-0 1,16
177  14:30  ÇİN2  Qingdao Huangh - Dalian Aerbin   4  1-2 1,15
178  14:30  ÇİN2  Wuhan Zall - Zhejiang Yiteng   4  1 1,35
179  14:35  ÇİN  Chongqing Lifa - Tianjin Teda   4  1-0 1,12
180  14:35  ÇİN  Guizhou Zhiche - Hebei China For   4  0-2 1,27
181  14:35  ÇİN  Jiangsu Suning - Liaoning Whowin   4  2,5 1,95
182  14:35  ÇİN  Shandong Lunen - Changchun Yatai   4  1 1,45
183  14:35  ÇİN  Shanghai Sipg - Guangzhou Everg   4  KGV 1,25
184  14:35  ÇİN2  Nei Mongol Zho - Lijiang Jiayunh   4  1-0 1,05
186  14:35  ÇİN2  Shijiazhuang E - Beijing Enterpr   4  1-0 1,14
187  14:35  DUEL  Jiangsu Suning - Rapid Wien   4  1-0 1,37
188  14:40  HAZ  Chelsea - Arsenal  3  KGV 1,30
176  15:00  HAZ  Göztepe - Jablonec   4  1-0 *
189  15:00  AL3  Erfurt - Preussen Munste   4  1-0 1,28
190  15:00  AL3  Fortuna Köln - Aalen   4  1-0 1,34
191  15:00  AL3  Hallescher - Paderborn   4  0-2 1,52
192  15:00  AL3  Sportfreunde L - Hansa Rostock   4  0-2 1,37
193  15:00  AL3  Meppen - Würzburger Kick   4  2 2,10
194  15:00  AL3  Wehen - Jena   4  1-0 1,09
195  15:00  AL3  Werder Bremen - Unterhaching   4  1-0 1,42
196  16:00  FİN  Mariehamn - Hifk   4  1-0 1,07
197  16:00  HAZ  Gençlerbirliği - Heerenveen   4  0-2 *
198  16:30  POL  Piast Gliwice - Pogon Szczecin   4  1-0 1,14
199  17:00  BLRK  Naftan - Krumkachy   4  0-2 1,20
200  17:00  AVU  Rapid Wien - Mattersburg   4  1 1,25
201  17:00  DAN  Randers - Fc Kopenhag  3  2,5 1,50
202  17:00  FİN  Inter Turku - Ilves   4  KGV 1,60
203  17:00  FİN  Kuopion - Lahti   4  1-0 1,10
204  17:00  İZL  Hafnarfjordur - Akranes   4  1 1,20
205  17:00  İZL2  Leiknir Fask - Keflavik   4  2 1,20
206  17:00  İZL2  Selfoss - Thor Akureyri   4  1-0 1,23
207  17:00  FİN2  Gnistan - Ekenas If   4  0-2 1,25
208  17:00  FİN2  Jaro - Turku   4  0-2 1,38
209  17:00  FİN2  Ops - Haka   4  1-0 1,43
210  17:00  NOR3  Finnsnes - Kfum Oslo   4  0-2 1,26
211  17:00  NOR3  Follo - Baerum   4  0-2 1,22
212  17:00  NOR3  Grorud Il - Brumunddal   4  1 1,20
213  17:00  NOR3  Ham Kam - Valerenga Ii   4  1 1,20
214  17:00  NOR3  Kjelsas - Asker   4  1-0 1,38
215  17:00  NOR3  Skeid - Alta   4  1-0 1,14
216  17:00  İKLK  Annan - Kilmarnock   4  2 1,20
217  17:00  İKLK  Arbroath - Montrose   4  KGV 1,45
218  17:00  İKLK  Clyde - Dumbarton   4  1-0 1,52
219  17:00  İKLK  Dundee - Buckie Thistle   4  1 1,05
220  17:00  İKLK  Dunfermline - Peterhead   4  1 1,25
221  17:00  İKLK  East Kilbride - Albion Rovers   4  1-0 1,72
222  17:00  İKLK  Forfar - Stirling Albion   4  1-0 1,09
223  17:00  İKLK  Hamilton - Queen Of South   4  1-0 1,05
224  17:00  İKLK  Hearts - East Fife   4  1 1,05
225  17:00  İKLK  Inverness Ct - Falkirk   4  KGV 1,45
226  17:00  İKLK  Livingston - Airdrieonians   4  1 1,40
227  17:00  İKLK  Motherwell - Morton   4  1 1,40
228  17:00  İKLK  Partick Thistl - St Mirren   4  1-0 1,11
229  17:00  İKLK  Queens Park - Edinburg C.   4  KGV 1,45
230  17:00  İSÇ  Halmstads - Sundsvall   4  2,5 1,55
231  17:00  İSÇ  Malmö - Jonkopings   4  1 1,25
232  17:00  İSÇ2  Atvidaberg - Brommapojkarna   4  0-2 1,08
233  17:00  İSÇ2  Degerfors - Trelleborg   4  1-0 1,25
234  17:00  İSÇ2  Norrby If - Falkenberg   4  KGV 1,25
235  17:00  İSÇ2  Varbergs - Gefle   4  1 1,45
236  17:00  UKR  Chernomorets - Stal Kamyanske   4  2,5 1,45
237  17:00  UKR  Veres - Oleksandria   4  2,5 1,40
238  17:00  DUEL  Arbroath - Kilmarnock   4  0-2 1,39
239  17:00  DUEL  Dundee - Hearts   4  1-0 1,41
240  17:00  DUEL  Motherwell - Queens Park   4  1-0 1,36
241  17:00  DUEL  Livingston - Malmö   4  0-2 1,42
242  17:30  BLRK  Isloch - Gorodeya   4  0-2 1,16
243  17:30  RUS  Zenit - Rubin Kazan   4  1 1,35
244  17:30  DUEL  Csu Craiova - Zenit   4  1-0 1,42
245  18:00  BLRK  Neman Grodno - Minsk   4  1 1,45
246  18:00  HAZ  Karabükspor - Slovacko   4  1 *
247  18:00  HAZ  Konyaspor - Al Feiha   4  1 *
248  18:00  HAZ  Boluspor - Yeni Malatyaspo   4  1-0 *
351  18:00  HAZ  Sivasspor - Sumqayit   4  1-0 *
249  18:30  ROM  Cfr Cluj - Viitorul   4  1 1,90
250  18:30  ROM  Csu Craiova - Concordia Chiaj   4  2,5 1,50
251  18:30  ROM  Poli Timisoara - Fcsb   4  0-2 1,05
253  19:00  ABK  İzlanda (B) - Isvicre (K)   4  0-2 1,21
254  19:00  MAC  Kispest Honved - Diosgyor   4  1 1,55
255  19:00  MAC  Mezokovesd Zso - Paksi   4  1-0 1,20
256  19:00  NOR1  Bodo Glimt - Ranheim   4  1 1,35
257  19:00  POL  Lechia Gdansk - Cracovia Krakow   4  1 1,45
258  19:00  İSÇ  Sirius - Hacken   4  KGV 1,45
259  19:00  İSÇ2  Helsingborg - Orgryte   4  1 1,50
260  19:30  AVU  Lask Linz - Admira Wacker   4  1-0 1,10
261  19:30  AVU  Wolfsberger - Salzburg   4  2 1,35
262  19:30  UKR  Shakhtar Donet - Dynamo Kiev   4  1 1,50
263  19:30  DUEL  Salzburg - Shakhtar Donets   4  1-0 1,33
264  20:00  HIR  Slaven Belupo - Lokomotiva   4  1-0 1,16
265  20:00  RUS  Krasnodar - Tosno   4  1 1,20
266  20:00  İSV  Lausanne - St Gallen   4  KGV 1,35
267  20:00  İSV  Young Boys - Basel   4  KGV 1,25
268  20:30  İRL  Limerick - Sligo Rovers   4  1-0 1,15
269  20:30  PER  Union Comercio - Ayacucho   4  KGV 1,40
270  21:00  ABD  New York City - Chicago  3  2,5 1,35
271  21:30  BSK  Anderlecht - Zulte Waregem  3  1 1,25
272  21:30  MAC  Haladas - Debreceni   4  1-0 1,25
273  21:30  POL  Legia Varşova - Korona Kielce   4  1 1,15
274  21:30  DUEL  Anderlecht - Legia Varşova   4  1-0 1,43
275  21:45  ABK  Fransa (K) - Avusturya (K)   4  1 1,15
276  22:00  BR1  Vitoria Bahia - Chapecoense  3  2,5 1,55
278  22:00  HIR  Rijeka - Rudes   4  1 1,05
279  22:00  PAR  Sol De America - Olimpia Asuncio   4  0-2 1,23
280  22:30  BR2  Criciuma - Abc Natal   4  1 1,50
281  22:30  BR2  Londrina - Nautico   4  1 1,40
282  22:30  BR2  Vila Nova - Internacional   4  KGV 1,55
283  23:00  ABD  Minnesota Unit - New York  3  0-2 1,14
284  23:00  PER  Depor Municipa - Univ San Martin   4  1 1,60
285  23:15  KOL  Atletico Huila - Santa Fe   4  1-0 1,15
286  00:10  PAR  Libertad - Rubio Nu   4  1 1,20
288  01:00  BR1  Flamengo - Coritiba  3  1 1,35
289  01:00  BR2  Brazil De Pelo - Paysandu   4  1-0 1,18
290  01:00  BR2  Oeste - Juventude   4  1-0 1,22
291  01:00  BR2  Regatas - Guarani   4  2,5 1,50
293  01:00  MEK  Club America - Queretaro   4  1-0 1,09
294  01:00  MEK  Lobos Buap - Santos Laguna   4  KGV 1,25
295  01:00  DUEL  Club America - Club Leon  3  1-0 1,37
292  01:05  HAZ  Juventus - Barcelona  3  2,5 1,45
296  02:00  ABD  Dc United - Houston  3  0-2 1,47
297  02:00  ABD  Toronto - Colorado  3  1 1,30
298  02:30  ABD  Columbus - Philadelphia  3  1 1,70
299  02:30  ABD  Montreal - Dallas  3  0-2 1,42
300  02:30  ABD  New England - Los Angeles  3  KGV 1,25
302  03:00  MEK  Tigres Uanl - Puebla   4  1 1,30
301  03:05  HAZ  Paris St Germa - Tottenham   4  1-0 1,11
303  03:06  MEK  Club Leon - Atlas   4  1-0 1,07
304  03:35  KOL  Cortulua - Deportivo Cali   4  0-2 1,10
305  03:45  KOL  Once Caldas - Independiente M   4  1-0 1,37
306  04:00  PER  Depor Cantolao - Sporting Crista   4  0-2 1,23
307  05:00  GK  Kosta Rika - Abd  3  2,5 1,50
308  05:00  ABD  Salt Lake - Kansas  3  2,5 1,70
309  05:06  MEK  Guadalajara - Toluca   4  1 1,70

(1h) - 1 HANDİKAP. (1h) yazan takımın karşısındaki takım Galip gelebilmek için en az 2 farklı sonuca ulaşmalıdır.1 Fark "Beraberliğe",1 altında fark altındaki sonuçlarda ise ise "Malubiyet" sayılacaktır. ( 2h ) ,( 3h ) iki,üç handikaplarda ise mantık aynısıdır.


= " over 2,5 " || = " under 2,5 " || TG = Toplam Gol - Total Goals


Hazırlayan : MilleniumPrince ( Sitene ekle - Add to your )