iddalıyım - Şans Oyunları Portal Yöneticileri Derneği SERTİFİKALIDIR.




30 sn'de bir yenilenir !
Bu Sitedeki Tüm Hizmetler Ücretsizdir





SPOR RADYOSU DİNLE by www.iddaliyim.net




NTV SPOR TV İZLE by www.iddaliyim.net




Radyo spor stüdyoları İZLE by www.iddaliyim.net












Türkiye Kupası
( Eğer aşşağıda maç dökümleri çıkmaz ise lütfen sayfayı yenileyiniz )


28 Kasım 2017 13.00 KARS 36 SPOR 1-2 GENÇLERBİRLİĞİ  






28 Kasım 2017 14.30 BEŞİKTAŞ A.Ş. 9-0 GRANDMEDICAL MANİSASPOR  






28 Kasım 2017 14.45 ANKARA DEMİRSPOR 0-3 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR  






28 Kasım 2017 18.00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 3-1 EVKUR YENİ MALATYASPOR  






28 Kasım 2017 20.30 GALATASARAY A.Ş. 5-1 SİVAS BELEDİYE SPOR  






29 Kasım 2017 13.00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-3 ATİKER KONYASPOR  






29 Kasım 2017 14.30 KASIMPAŞA A.Ş. 1-3 BOLUSPOR  






29 Kasım 2017 16.00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 2-1 BUCASPOR  






29 Kasım 2017 16.30 KARDEMİR KARABÜKSPOR 2-1 İSTANBULSPOR A.Ş.  






29 Kasım 2017 18.45 ADANASPOR A.Ş. 0-2 BURSASPOR  






29 Kasım 2017 20.30 FENERBAHÇE A.Ş. 6-0 ADANA DEMİRSPOR  






30 Kasım 2017 13.30 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0-3 ANTALYASPOR A.Ş.  






30 Kasım 2017 15.30 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 4-2 AYTEMİZ ALANYASPOR  






30 Kasım 2017 16.30 KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR 1-3 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK  






30 Kasım 2017 17.30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 0-4 TRABZONSPOR A.Ş.  






30 Kasım 2017 20.30 KAYSERİSPOR 3-2 EYÜPSPOR  






12 Aralık 2017 13.30 ANTALYASPOR A.Ş. - ORHANGAZİ BELEDİYESPOR  






12 Aralık 2017 15.30 BURSASPOR - ADANASPOR A.Ş.  






12 Aralık 2017 16.30 BOLUSPOR - KASIMPAŞA A.Ş.  






12 Aralık 2017 17.30 TRABZONSPOR A.Ş. - BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR  






12 Aralık 2017 19.30 SİVAS BELEDİYE SPOR - GALATASARAY A.Ş.  






12 Aralık 2017 21.00 GRANDMEDICAL MANİSASPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş.  






13 Aralık 2017 13.30 GENÇLERBİRLİĞİ - KARS 36 SPOR  






13 Aralık 2017 14.30 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR - ANKARA DEMİRSPOR  






13 Aralık 2017 16.30 BUCASPOR - DEMİR GRUP SİVASSPOR  






13 Aralık 2017 17.00 EVKUR YENİ MALATYASPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ  






13 Aralık 2017 18.45 AYTEMİZ ALANYASPOR - AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR  






13 Aralık 2017 20.30 ADANA DEMİRSPOR - FENERBAHÇE A.Ş.  






14 Aralık 2017 13.30 EYÜPSPOR - KAYSERİSPOR  






14 Aralık 2017 14.00 İSTANBULSPOR A.Ş. - KARDEMİR KARABÜKSPOR  






14 Aralık 2017 16.00 ATİKER KONYASPOR - BATMAN PETROL SPOR A.Ş.  






14 Aralık 2017 20.00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - KİPAŞ KAHRAMANMARAŞSPOR  

4.Tur Maçları



24 Ekim 2017 13.00 SARIYER 2-2
(Pen. 3-5)
ADANA DEMİRSPOR  






24 Ekim 2017 14.30 ETİMESGUT BLD. SPOR 0-1 ANTALYASPOR A.Ş.  






24 Ekim 2017 16.00 ALTINORDU A.Ş. 0-1 KARS 36 SPOR  






24 Ekim 2017 17.00 KASIMPAŞA A.Ş. 5-1 NİĞDE BELEDİYESPOR  






24 Ekim 2017 18.30 AYTEMİZ ALANYASPOR 2-0 EDİRNESPOR  






24 Ekim 2017 19.00 FETHİYESPOR 1-2 ADANASPOR A.Ş.  






24 Ekim 2017 19.00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 1-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.  






24 Ekim 2017 20.30 TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR 6-0 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR  






25 Ekim 2017 13.00 EYÜPSPOR 1-1
(Uzt. 4-2)
GÜMÜŞHANESPOR  






25 Ekim 2017 13.00 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 2-1)
DENİZLİSPOR  






25 Ekim 2017 13.00 OFSPOR A.Ş. 1-3 EVKUR YENİ MALATYASPOR  






25 Ekim 2017 13.00 İSTANBULSPOR A.Ş. 3-3
(Uzt. 4-3)
AFJET AFYONSPOR  






25 Ekim 2017 13.00 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-0)
ŞANLIURFASPOR  






25 Ekim 2017 14.30 ÇORUM BELEDİYESPOR 0-6 TRABZONSPOR A.Ş.  






25 Ekim 2017 16.30 ELAZIĞSPOR 0-1 SİVAS BELEDİYE SPOR  






25 Ekim 2017 17.00 GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 TUZLASPOR A.Ş.  






25 Ekim 2017 18.30 DEMİR GRUP SİVASSPOR 3-1 KIZILCABÖLÜKSPOR  






25 Ekim 2017 19.00 BUCASPOR 2-1 AMED SPORTİF FAALİYETLER  






25 Ekim 2017 19.00 GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ 1-2 ANKARA DEMİRSPOR  






25 Ekim 2017 19.00 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 2-0 TİRE 1922 SPOR  






25 Ekim 2017 20.30 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ 5-0 OTTOCOOL KARAGÜMRÜK  






26 Ekim 2017 13.00 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 2-4)
BURSASPOR  






26 Ekim 2017 14.30 YEŞİL BURSA A.Ş. 1-2 KAYSERİSPOR  






26 Ekim 2017 16.30 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 0-1 BOLUSPOR  






26 Ekim 2017 17.00 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 2-1 MENEMEN BELEDİYE SPOR  






26 Ekim 2017 18.30 GRANDMEDICAL MANİSASPOR 1-0 HATAYSPOR  






26 Ekim 2017 20.30 KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-1 KEÇİÖRENGÜCÜ  

3.Tur Maçları



19 Eylül 2017 13.00 ANADOLU BAĞCILAR SPOR 0-1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR  






19 Eylül 2017 13.00 TOKATSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.  






19 Eylül 2017 13.45 ŞANLIURFASPOR 1-1
(Pen. 5-3)
PAZARSPOR  






19 Eylül 2017 14.30 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. 0-1 İSTANBULSPOR A.Ş.  






19 Eylül 2017 15.00 PAYASSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
AMED SPORTİF FAALİYETLER  






19 Eylül 2017 15.30 BANDIRMASPOR 0-1 ÇORUM BELEDİYESPOR  






19 Eylül 2017 15.30 MENEMEN BELEDİYE SPOR 4-2 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ  






19 Eylül 2017 15.30 MUĞLASPOR 1-1
(Pen. 3-4)
ETİMESGUT BLD. SPOR  






19 Eylül 2017 15.30 SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR 1-3 NİĞDE BELEDİYESPOR  






19 Eylül 2017 15.30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 2-2
(Uzt. 2-3)
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ  






19 Eylül 2017 16.00 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1 KAYSERİSPOR  






19 Eylül 2017 17.00 BALIKESİRSPOR BALTOK 1-1
(Pen. 6-7)
KARS 36 SPOR  






19 Eylül 2017 19.00 KEMERSPOR 2003 0-0
(Uzt. 0-1)
SİVAS BELEDİYE SPOR  






19 Eylül 2017 19.00 BOLUSPOR 3-0 SİNOPSPOR  






19 Eylül 2017 19.00 MERSİN İDMANYURDU 3-5 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR  






20 Eylül 2017 13.00 İNEGÖLSPOR 0-2 EVKUR YENİ MALATYASPOR  






20 Eylül 2017 14.00 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 3-3
(Pen. 7-8)
GÜMÜŞHANESPOR  






20 Eylül 2017 14.30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 3-1 GÖZTEPE A.Ş.  






20 Eylül 2017 15.00 HATAYSPOR 1-0 ERGENE VELİMEŞE SPOR  






20 Eylül 2017 15.00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 2-4)
ELAZIĞSPOR  






20 Eylül 2017 15.00 ERZİN BELEDİYESPOR 1-2 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.  






20 Eylül 2017 15.00 KOZAN BELEDİYESPOR 1-3 ADANASPOR A.Ş.  






20 Eylül 2017 15.00 DENİZLİSPOR 1-0 DÜZCESPOR  






20 Eylül 2017 15.00 HACETTEPE SPOR 1-2 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR  






20 Eylül 2017 15.00 KEÇİÖRENGÜCÜ 3-1 SİLİVRİSPOR  






20 Eylül 2017 15.00 KASTAMONUSPOR 1966 1-3 OFSPOR A.Ş.  






20 Eylül 2017 15.30 BERGAMA BELEDİYESPOR 0-2 SARIYER  






20 Eylül 2017 15.30 TUZLASPOR A.Ş. 1-0 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR  






20 Eylül 2017 15.30 YEŞİL BURSA A.Ş. 3-1 KARŞIYAKA  






20 Eylül 2017 15.30 KOCAELİ BİRLİK SPOR 0-0
(Pen. 5-6)
EDİRNESPOR  






20 Eylül 2017 16.00 AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR 3-1 CİZRE SPOR  






20 Eylül 2017 17.00 ALTAY 0-0
(Pen. 6-7)
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR  






20 Eylül 2017 18.00 ALTINORDU A.Ş. 1-0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR  






20 Eylül 2017 18.00 BUCASPOR 2-0 PENDİKSPOR  






20 Eylül 2017 19.00 SAMSUNSPOR 3-3
(Pen. 4-6)
ANKARA DEMİRSPOR  






20 Eylül 2017 19.00 GAZİANTEPSPOR 0-3 TİRE 1922 SPOR  






20 Eylül 2017 19.00 ADANA DEMİRSPOR 3-0 BAYRAMPAŞA  






20 Eylül 2017 19.00 MANİSASPOR 4-1 ARSİNSPOR  






20 Eylül 2017 20.30 BURSASPOR 4-0 TARSUS İDMAN YURDU  






20 Eylül 2017 20.30 FETHİYESPOR 2-0 NAZİLLİ BELEDİYESPOR  






21 Eylül 2017 13.00 ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 2-2
(Uzt. 4-2)
ESKİŞEHİRSPOR  






21 Eylül 2017 15.00 EYÜPSPOR 2-1 SAKARYASPOR A.Ş.  






21 Eylül 2017 15.00 KIZILCABÖLÜKSPOR 2-1 ÜMRANİYESPOR  






21 Eylül 2017 16.00 DEMİR GRUP SİVASSPOR 3-0 BUGSAŞ SPOR A.Ş.  






21 Eylül 2017 17.30 AFJET AFYONSPOR 2-0 MKE ANKARAGÜCÜ  






21 Eylül 2017 19.30 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-0 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK  

2.Tur Maçları



29 Ağustos 2017 13.30 KARS 36 SPOR 1-0 MUŞ SPOR FC  






29 Ağustos 2017 14.30 AĞRI 1970 SPOR 0-1 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR  






29 Ağustos 2017 15.30 ELAZİZ BELEDİYESPOR 2-5 DİYARBEKİR SPOR A.Ş.  






29 Ağustos 2017 16.30 EDİRNESPOR 3-0 DARDANELSPOR A.Ş.  






30 Ağustos 2017 13.30 SİNOPSPOR 0-0
(Pen. 6-5)
ERBAASPOR  






30 Ağustos 2017 13.30 1461 TRABZON 0-0
(Pen. 4-5)
ARSİNSPOR  






30 Ağustos 2017 15.00 OFSPOR A.Ş. 2-1 YOMRASPOR  






30 Ağustos 2017 15.00 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR 1-2 PAZARSPOR  






30 Ağustos 2017 15.00 12 BİNGÖL SPOR 1-1
(Pen. 3-4)
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR  






30 Ağustos 2017 15.00 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR 1-2 BATMAN PETROL SPOR A.Ş.  






30 Ağustos 2017 15.00 CİZRE SPOR 1-0 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR  






30 Ağustos 2017 15.30 DÜZCESPOR 1-0 KOCAELİSPOR  






30 Ağustos 2017 15.30 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
BARTINSPOR  






30 Ağustos 2017 15.30 ANKARA DEMİRSPOR 2-2
(Pen. 5-3)
ANKARA ADLİYE SPOR  






30 Ağustos 2017 15.30 YOZGATSPOR 1959 FK 0-2 ÇORUM BELEDİYESPOR  






30 Ağustos 2017 15.30 KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-4 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK  






30 Ağustos 2017 15.30 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR 0-1 KOZAN BELEDİYESPOR  






30 Ağustos 2017 15.30 PAYASSPOR 1-0 KIRIKHANSPOR  






30 Ağustos 2017 15.30 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-2
(Uzt. 2-3)
ERZİN BELEDİYESPOR  






30 Ağustos 2017 16.00 BAYRAMPAŞA 0-0
(Uzt. 1-0)
HALİDE EDİP ADIVARSPOR  






30 Ağustos 2017 16.00 ANADOLU BAĞCILAR SPOR 2-1 ÇATALCA SPOR  






30 Ağustos 2017 16.00 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR 2-1 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.  






30 Ağustos 2017 16.00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1-1
(Uzt. 2-1)
GÖLCÜKSPOR  






30 Ağustos 2017 16.00 TEKİRDAĞSPOR 0-2 ERGENE VELİMEŞE SPOR  






30 Ağustos 2017 16.00 ORHANGAZİ BELEDİYESPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
ALTINOVA BELEDİYESPOR  






30 Ağustos 2017 16.00 TİRE 1922 SPOR 2-0 TURGUTLUSPOR  






30 Ağustos 2017 16.00 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 0-2 BERGAMA BELEDİYESPOR  






30 Ağustos 2017 16.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 0-2 KIZILCABÖLÜKSPOR  






30 Ağustos 2017 16.00 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 1-2 KEMERSPOR 2003  






30 Ağustos 2017 16.30 MUĞLASPOR 1-0 AYDINSPOR 1923  






30 Ağustos 2017 18.30 TARSUS İDMAN YURDU 2-1 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR  






30 Ağustos 2017 19.00 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. 0-1 YEŞİL BURSA A.Ş.  






31 Ağustos 2017 14.00 BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR 4-3 ARTVİN HOPASPOR  

1.Tur Maçları



22 Ağustos 2017 14.00 SİNOPSPOR 4-2 YENİ AMASYA SPOR  






22 Ağustos 2017 15.30 IĞDIR ARAS SPOR 1-1
(Pen. 2-5)
KARS 36 SPOR  






22 Ağustos 2017 15.30 ARTVİN HOPASPOR 3-1 SERHAT ARDAHAN SPOR  






22 Ağustos 2017 15.30 MARDİN 47 SPOR 0-2 SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR  






22 Ağustos 2017 15.30 YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR 3-0 TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR  






22 Ağustos 2017 15.30 MUŞ SPOR FC 3-1 DERSİM SPOR  






22 Ağustos 2017 15.30 AĞRI 1970 SPOR 2-0 62 PERTEK SPOR  






22 Ağustos 2017 15.30 ARSİNSPOR 1-1
(Pen. 5-3)
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ  






22 Ağustos 2017 16.00 MODAFEN SPOR 0-1 EDİRNESPOR  






22 Ağustos 2017 16.00 ERGENE VELİMEŞE SPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
EROKSPOR A.Ş.  






22 Ağustos 2017 16.00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 4-1 BOZÜYÜK VİTRASPOR  






22 Ağustos 2017 16.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR 2-1 KÜTAHYASPOR  






22 Ağustos 2017 16.00 TURGUTLUSPOR 3-2 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş  






22 Ağustos 2017 16.00 ISPARTA DAVRAZ SPOR 1-1
(Pen. 7-8)
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR  






22 Ağustos 2017 16.00 BARTINSPOR 2-1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR  






22 Ağustos 2017 16.00 MKE KIRIKKALESPOR 0-3 YOZGATSPOR 1959 FK  






22 Ağustos 2017 16.00 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 3-2)
1074 ÇANKIRI SPOR  






22 Ağustos 2017 16.00 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR  






22 Ağustos 2017 16.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 0-0
(Pen. 3-4)
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK  






22 Ağustos 2017 16.00 ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
KİLİS BLD.SPOR  






22 Ağustos 2017 16.00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 2-0 ADIYAMAN 1954 SPOR  




GRUP MAÇ SONUÇLARI







GEÇMİŞ TÜRKİYE KUPASI ŞAMPİYONLARI ;

Türkiye Kupası Şampiyonları

SEZON

TAKIMLAR

FİNAL

2016 - 17

KONYASPOR - Başakşehir

0-0
(4-1 Pen.)

2015 - 16

GALATASARAY-Fenerbahçe

1-0

2014 - 15

GALATASARAY-Bursaspor

3-2

2013 - 14

GALATASARAY-Eskişehirspor

1-0

2012 - 13

FENERBAHÇE - Trabzonspor

1-0

2011 - 12

FENERBAHÇE - Bursaspor

4-0

2010 - 11

BEŞİKTAŞ - Büyükşehir Belediyespor

2-2
(6-5 Pen.)

2009 - 10

TRABZONSPOR - Fenerbahçe

3-1

2008 - 09

BEŞİKTAŞ - Fenerbahçe

4-2

2007 - 08

KAYSERİSPOR - Gençlerbirliği

0-0
(11-10 Pen.)

2006 - 07

BEŞİKTAŞ - Kayseri Erciyesspor

1-0

2005 - 06

BEŞİKTAŞ - Fenerbahçe

3-2

2004 - 05

GALATASARAY - Fenerbahçe

5-1

2003 - 04

TRABZONSPOR - Gençlerbirliği

4-0

2002 - 03

TRABZONSPOR - Gençlerbirliği

3-1

2001 - 02

KOCAELISPOR - Besiktas

4-0

2000 - 01

GENÇLERBİRLİĞİ -Fenerbahçe

2-2
(6-3 pen.)

1999 - 00

GALATASARAY - Antalya

5-3



İLK MAÇ

İKİNCİ MAÇ

1998 - 99

GALATASARAY - Beşiktaş

0-0

2-0

1997 - 98

BEŞİKTAŞ - Galatasaray

1-1

1-1
(5-3 Pen.)

1996 - 97

KOCAELİSPOR - Trabzonspor

1-1

1-0

1995 - 96

GALATASARAY - Fenerbahçe

1-0

1-1

1994 - 95

TRABZONSPOR - Galatasaray

3-2

1-0

1993 - 94

BEŞİKTAŞ - Galatasaray

0-0

3-2

1992 - 93

GALATASARAY - Beşiktaş

1-0

2-2

1991 - 92

TRABZONSPOR - Bursaspor

0-3

5-1

1990 - 91

GALATASARAY - Ankaragücü

3-1
(Uzatmada)

-

1989 - 90

BEŞİKTAŞ - Trabzonspor

2-0

-

1988 - 89

BEŞİKTAŞ - Fenerbahçe

1-0

2-1

1987 - 88

SAKARYASPOR - Samsunspor

2-0

1-1

1986 - 87

GENÇLERBİRLİĞİ - Eskişehirspor

5-0

1-2

1985 - 86

BURSASPOR - Altay

2-0

-

1984 - 85

GALATASARAY - Trabzonspor

2-1

0-0

1983 - 84

TRABZONSPOR - Beşiktaş

2-0
(Uzatmada)

-

1982 - 83

FENERBAHÇE - Mersin İdman Yurdu

2-1

2-0

1981 - 82

GALATASARAY - Ankaragücü

3-0

1-2

1980 - 81

ANKARAGÜCÜ - Boluspor

2-1

0-0

1979 - 80

ALTAY - Galatasaray

1-0

1-1

1978 - 79

FENERBAHÇE - Altay

1-2

2-0

1977 - 78

TRABZONSPOR - Adana Demirspor

3-0

0-0

1976 - 77

TRABZONSPOR - Beşiktaş

1-0

0-0

1975 - 76

GALATASARAY - Trabzonspor

0-1

1-0
(5-4 Pen.)

1974 - 75

BEŞİKTAŞ - Trabzonspor

0-1

2-0

1973 - 74

FENERBAHÇE - Bursaspor

0-1

3-0

1972 - 73

GALATASARAY - Ankaragücü

3-1

1-1

1971 - 72

ANKARAGÜCÜ - Altay

0-0

3-0

1970 - 71

ESKİŞEHİRSPOR - Bursaspor

0-1

2-0

1969 - 70

GÖZTEPE - Eskişehirspor

1-2

3-1

1968 - 69

GÖZTEPE - Galatasaray

1-0

1-1
(Uzatmada)

1967 - 68

FENERBAHÇE - Altay

2-0

0-1

1966 - 67

ALTAY - Göztepe

2-2

(**)

1965 - 66

GALATASARAY - Beşiktaş

1-0

-

1964 - 65

GALATASARAY - Fenerbahçe

0-0

1-0

1963 - 64

GALATASARAY - Altay

0-0

(*)

1962 - 63

GALATASARAY - Fenerbahçe

2-1

2-1



(*) Hükmen kazandı.
(**) Kura ile kazandı.



Takım Şampiyon İkinci Yarı finalist Şampiyonluk yılları
Galatasaray
17
5
24
1963, 1964, 1965, 1966, 1973, 1976, 1982, 1985, 1991, 1993, 1996, 1999, 2000, 2005, 2014, 2015, 2016
Beşiktaş
9
6
21
1975, 1989, 1990, 1994, 1998, 2006, 2007, 2009, 2011
Trabzonspor
8
6
19
1977, 1978, 1984, 1992, 1995, 2003, 2004, 2010
Fenerbahçe
6
10
26
1968, 1974, 1979, 1983, 2012, 2013
Altay
2
5
7
1967, 1980
MKE Ankaragücü
2
3
11
1972, 1981
Gençlerbirliği
2
3
7
1987, 2001
Göztepe
2
1
5
1969, 1970
Kocaelispor
2
-
7
1997, 2002
Bursaspor
1
5
12
1986
Eskişehirspor
1
3
4
1971
Sakaryaspor
1
-
3
1988
Kayserispor
1
-
2
2008
Konyaspor
1
-
3
2017
Başakşehir
-
2
2
-
Samsunspor
-
1
5
-
Boluspor
-
1
2
-
Adana Demirspor
-
1
2
-
Antalyaspor
-
1
1
-
K. Erciyesspor
-
1
1
-
Mersin İ.Y.
-
1
1
-
Denizlispor
-
-
4
-
Gaziantepspor
-
-
3
-
Malatyaspor
-
-
3
-
İstanbulspor
-
-
2
-
Orduspor
-
-
2
-
Çaykur Rizespor
-
-
2
-
Sivasspor
-
-
2
-
Adanaspor
-
-
1
-
Zonguldakspor
-
-
1
-
Vefa
-
-
1
-
Lüleburgazspor
-
-
1
-
Kütahyaspor
-
-
1
-
MKE Kırıkkalespor
-
-
1
-
Karşıyaka
-
-
1
-
Diyarbakırspor
-
-
1
-
Bandırmaspor
-
-
1
-
Osmanlıspor
-
-
1
-





Kaynak: www.tff.org



copyright © 2006-2017 iddaliyim.net - iddaliyim
UYARI !!! : Türkiye de yaşayan TC vatandaşları için Türkiye dışındaki firmalarda bahis yapmak yasaktır.



BU SİTEDE OYUN ( BAHİS ) OYNATILMAZ !!!
HİÇ BİR ZİYARETCİYE BU TÜR BİR SUNUM YAPILMAZ VE İÇERİĞE YER VERİLMEZ,KULLANILMAZ,KULLANDIRILMAZ
SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLI KULLANIM İÇİN DÜZENLENMİŞTİR. AMATÖR AMAÇLI İÇERİK SUNULUR , OLASI KİŞİSEL FİKİRLER BEYAN EDİLİR.
VERİLEN BİLGİLERDE KESİNLİK SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.İSTATİSTİKLERE BAKILARAK BİREYSEL TAHMİNLER OLUŞTURULUR.SADECE OLASI "KİŞİSEL TAHMİN" YAPILIR.
BAHİS FİRMALARI İLE İLGİLİ İÇERİK TÜRKİYE DIŞINDA OLAN 18 yaşından büyük kişilerin fikir sahibi olması için konulmuştur.
BAHİS FİRMALARI İLE İLGİLİ AKSİ KOŞULLARDAKİ FAYDALANIM KİŞİLERİN KENDİ SORUMLULUĞUNDADIR.


2018 2018 Dünya 2018 Dünya kupası wordcup 2018 2018 Dünya kupası gruplar 2018 Dünya kupası maçlar 2018 dünya kupası maç sonuçları 2018 Dünya kupası maç yerleri 2018 dünya kupası takımlar
iddalıyım iddaliyim tahminci Futbol Tahmin Garanti Tahmin Bahis Turka At Yarışı Bedava Casino Bedava Canlı Live Casino Bedava 21 Blackjack Oyna Bedava Rulet Oyna Bedava Slot Oyna Slot Türk Bedava Poker Oyna Bedava Casino Oyna Bedava Casino Oyun Bahis Firmaları Noxir Network - Ağ Hizmetleri ntvspor radyo dinle ntvspor tv izle spor radyosu dinle radyo spor dinle radyo spor izle lig radyo dinle iddaa programı iddaa programı pdf iddaa programı geniş bülten bahis rehberi bahis şirket tavsiye youwin betin rivalo chipkings günlük maç tahminleri maç tahmin iddaa maç tahminleri futbol tahminleri futbol tahmin türkiye ligi tahmin türkiye süper ligi tahmin puan durumları bilgisayar tahminleri 2018 dünya kupası 2016 avrupa kupası iddaa top 50 bilyoner top 50 misli top 50 nesine top 50 tüm bahis sonuçları bedava poker bedava poker oyna poker oyna bedava slot poker oyna rulet oyna bedava rulet oyna rulet oyna bedava rulet oyna slot oyna bedava slot oyna 21 oyna bedava 21 oyna blackjack oyna bedava blackjack oyna rulet oyna bedava rulet oyna poker oyna bedava poker oyna slot oyna bedava slot oyna 21 oyna bedava 21 oyna blackjack oyna bedava blackjack oyna bedava casino oyna bedava casino oyun casino oyna casino oyun gazino oyna gazino oyun canlı rulet oyna canlı bedava rulet oyna canlı poker oyna canlı bedava poker oyna canlı slot oyna canlı bedava slot oyna canlı 21 oyna canlı bedava 21 oyna canlı blackjack oyna canlı bedava blackjack oyna canlı bedava casino oyna canlı bedava casino oyun canlı casino oyna canlı casino oyun canlı gazino oyna canlı gazino oyun trbet marsbet sesbet betin tanıtım rivalo bahisfaktor betfaktor vevogaming potwin betburda axbet savoybetting betvole ribalo süperiddia özelbet betboo süperbahis 1xbet betworld noxwin hiperbet youwin Tempobet Betpas 1xbet Özelbet betworld Maça Bahis Betkuruş betkurus Hiperbet Bay Mavi baymavi bet vpn kullan vpn firmaları türkçe vpn vpn nedir vpn protokolleri vpn faydaları vpn güvenlik yasaklı sitelere gir vpn fiyatları uygun vpn uygun fiyatlı vpn bedava vpn paralı vpn ucuz vpn kullan ucuz vpn ucuz ve güvenli vpn hızlı vpn ıp değiştirme vpn gizlilik için vpn sanal güvenlik için vpn vpn video seyret vpn ile televizyon